Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Asal Gohari (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Utbildningsnämnden
    led 2019-01-01 − 2021-01-25
  • Utbildningsnämndens förskoleutskott
    led 2019-01-10 − 2021-01-25
  • Utbildningsnämndens arbetsutskott
    ers 2019-01-10 − 2021-01-25
  • Kommunstyrelsen
    ers 2018-11-01 − 2020-12-01
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-06-13 − 2019-12-31
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    suppl 2017-07-08 − 2018-12-31