Förtroendevald

Linda Eskilsson (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunstyrelsen
    ers 2014-11-01 − 2018-10-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2014-10-15 − 2018-10-14
  • Regionförbundet Uppsala län
    ers 2015-01-01 − 2016-12-31
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    led 2007-01-01 − 2010-12-31