Förtroendevald

Ylva Stadell (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Socialnämnden
    1:e v ordf 2015-01-01 − 2015-05-31
  • Socialnämnden Individutskott Norr
    ordf 2015-01-01 − 2015-05-31
  • Barn- och ungdomsnämnden
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2012-10-01 − 2014-10-14
  • Nämnden för vuxna med funktionshinder
    ers 2009-02-23 − 2010-12-31