Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Robin Kronvall (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunfullmäktige
    led 2018-10-15 − 2022-10-14
  • Kommunala Handikapprådet
    led 2019-03-18 − 2020-05-06
  • Idrotts- och fritidsnämnden
    ers 2018-01-29 − 2018-12-31
  • Danmarks KDN
    ers 2002-04-22 − 2002-12-31
  • Danmarks KDN
    ers 2001-05-29 − 2002-03-25