Förtroendevald

Mattias Johansson (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Miljö- och hälsoskyddsnämnden
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Trafiksäkerhetsrådet
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Fastighetsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2004-01-26
  • Beredning för individ- och familjenämnden samt äldrenämndens ansvarsområden
    ers 2002-03-27 − 2002-12-31
  • Näringslivsberedningen
    led 1998-11-11 − 2002-10-31