Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Ingemar Virsén (KD)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    v ordf 2019-01-01 − 2022-02-28
  • Plan- och byggnadsnämnden
    led 2020-02-25 − 2021-03-22
  • Plan- och byggnadsnämndens arbetsutskott
    ers 2020-09-24 − 2021-03-22
  • Stockholms och Uppsala läns luftvårdsförbund
    ers 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    v ordf 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2015-05-21 − 2018-10-14
  • Plan- och byggnadsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2012-12-06 − 2014-10-14
  • Byggnadsnämnden
    led 2010-03-29 − 2011-12-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    led 2009-03-30 − 2010-12-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    ers 2007-01-01 − 2009-03-30