Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Araxi Tadaros (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Äldrenämnden
    led 2015-01-19 − 2018-12-31
  • Arbetsmarknadsnämnden
    ers 2015-01-01 − 2015-01-19
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31