Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Ulf Åström (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Namngivningsnämnden
    led 2011-01-01 − 2014-09-25
  • Uppsala Parkerings AB
    ordf 2011-01-01 − 2014-02-24
  • Valnämnden
    ers 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsalahem Attika AB
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsalahem servicebostäder AB
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • 2 Torn AB
    suppl 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsalahem AB
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2007-04-16 − 2010-10-31
  • Fastighetsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • IK Sirius
    rev 1999-01-01 − 2006-12-31
  • Fritidsnämnden
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Fritidsnämnden
    ers 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Leverantörsnämnden
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Göteborgs nations bostadsstiftelse
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31