Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Kijan Karimi (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Studentstaden i Uppsala AB
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Uppsalahem AB
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Räddningsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2012-05-28
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 2011-01-01 − 2011-12-31