Förtroendevald

David Perez (SD)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Politisk ledning
    polsekr 2015-01-01 − 2018-10-31
  • Valberedningen
    led 2015-11-03 − 2018-10-14
  • Kommunfullmäktige
    led 2014-10-15 − 2018-10-14
  • Regionförbundet Uppsala län
    led 2015-01-01 − 2016-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2015-01-01 − 2015-12-31