Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

David Perez (SD)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Valberedningen
    led 2018-10-15 − 2019-12-31
  • Äldrenämnden
    led 2019-10-08 − 2019-11-05
  • Politisk ledning
    polsekr 2015-01-01 − 2018-10-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2014-10-15 − 2018-10-14
  • Valberedningen
    led 2015-11-03 − 2018-10-14
  • Regionförbundet Uppsala län
    led 2015-01-01 − 2016-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2015-01-01 − 2015-12-31