Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Lisen Burmeister (SD)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Socialnämnden
    led 2018-03-26 − 2018-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2015-12-04 − 2018-10-14
  • Regionförbundet Uppsala län
    ers 2016-01-26 − 2016-12-31