Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Kerstin Westman (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Miljö- och hälsoskyddsnämnden
    led 2017-01-01 − 2018-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2014-10-15 − 2018-10-14
  • Styrelsen för teknik och service
    led 2015-01-01 − 2016-12-31
  • Regionförbundet Uppsala län
    ers 2015-01-01 − 2016-12-31
  • Styrelsen för teknik och service
    v ordf 2007-01-01 − 2014-12-31
  • Nordvästra distriktsnämnden
    ordf 2004-12-13 − 2006-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2002-11-01 − 2006-10-31
  • Nordvästra distriktsnämnden
    led 2003-10-23 − 2004-12-13
  • Vattholma KDN
    ordf 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Beredning f barn-och ungdomsnämnd och utbildnings- och arbetsmarknadsnämndens ansvarsområden
    ers 2002-02-01 − 2002-12-31
  • AB Upsala Stadsteater
    led 1996-02-26 − 1998-12-31
  • Vattholma KDN
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Upsala Stadsteaters produktions AB
    led 1995-01-01 − 1998-12-31
  • Vattholma KDN
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31
  • AB Upsala Stadsteater
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31