Förtroendevald

Patrik Kjellin (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunfullmäktige
    led 2016-03-23 − 2018-10-14
  • Kommunfullmäktige
    ers 2014-10-15 − 2016-03-23
  • Räddningsnämnden
    v ordf 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    v ordf 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2009-10-23 − 2010-10-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Leverantörsnämnden
    ers 2002-02-26 − 2002-12-31