Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Patrik Kjellin (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Räddningsnämnden
    ordf 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 2016-03-23 − 2018-10-14
  • Regionförbundet Uppsala län
    ers 2015-01-01 − 2016-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2014-10-15 − 2016-03-23
  • Räddningsnämnden
    v ordf 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    v ordf 2007-01-01 − 2011-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2009-10-23 − 2010-10-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Leverantörsnämnden
    ers 2002-02-26 − 2002-12-31