Förtroendevald

Johan Edstav (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunfullmäktige
    led 2015-05-21 − 2016-09-04
  • Kommunfullmäktige
    ers 2014-10-15 − 2015-05-21
  • Arbetsgrupp för ersättningsfrågor för förtroendevalda
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • AB Uppsalabuss
    v ordf 2011-01-01 − 2012-01-02
  • Alsike Fastighets AB
    suppl 2003-01-01 − 2004-07-01
  • Gamla Uppsalabuss AB
    suppl 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Delegation f tillstånd o tillsyn för alkohol
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Alsike Fastighets AB
    suppl 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Luthagens KDN
    led 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Prebus AB
    suppl 1999-03-01 − 2002-12-31
  • Uppsala läns trafik AB
    suppl 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Fyrishov AB
    rev 1999-01-01 − 1999-12-31
  • Fritidsnämnden
    ers 1996-12-16 − 1998-12-31