Förtroendevald

Arne Sandemo (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Fritidsnämnden
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Kommunförbundet Uppsala län
    ers 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Kommunfullmäktige valkrets 4
    led 1997-11-01 − 1998-10-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 1994-11-01 − 1997-10-31
  • Kommunförbundets länsmöte
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Fritidsnämnden
    led 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Kommunfullmäktige
    led 1991-11-01 − 1994-10-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 1988-11-01 − 1991-10-31