Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Tor Bergman (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsalahem AB
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Räddningsnämnden
    ers 2015-09-07 − 2018-12-31
  • Studentstaden i Uppsala AB
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Miljö- och hälsoskyddsnämnden
    led 2018-02-26 − 2018-12-31
  • Fanstafonden
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Studentstaden i Uppsala AB
    led 2013-05-27 − 2014-12-31
  • Uppsalahem AB
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsalahem Attika AB
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Fastighetsnämnden
    led 2012-01-01 − 2013-03-31
  • Fastighetsnämnden
    ers 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Uppsalahem servicebostäder AB
    led 2011-01-01 − 2011-02-28
  • Kommunfullmäktige
    ers 1988-11-01 − 1991-10-31