Kakor (cookies)

Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Mattias Jansson (SD)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Omsorgsnämndens förstärkta arbetsutskott tillika upphandlingsutskott
    ers 2019-08-28 − 2022-12-31
  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna
    led 2021-04-27 − 2022-12-31
  • Gatu- och samhällsmiljönämnden
    led 2021-12-14 − 2022-12-31
  • Omsorgsnämnden
    led 2019-06-13 − 2022-12-31