Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Maria Jansson (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Trafiksäkerhetsrådet
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Räddningsnämnden
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Idrotts- och fritidsnämnden
    ers 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Räddningsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Fritids- och naturvårdsnämnden
    ers 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    ers 2007-01-01 − 2010-12-31