Kakor (cookies)

Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Lena-Maria Jansson (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Bror Hjorthstiftelsen
    suppl 2019-01-28 − 2022-12-31
  • Kulturnämndens stipendieutskott
    led 2019-01-01 − 2022-12-31
  • Kulturnämnden
    ers 2019-01-01 − 2022-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2019-10-14 − 2022-10-14
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Uppsala Bostadsförmedling
    led 2015-11-03 − 2018-12-31
  • Namngivningsnämnden
    led 2008-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Bror Hjorthstiftelsen
    ers 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Namnberedningen
    led 2007-01-01 − 2007-12-31