Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Johnny Jansson (M)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Räddningsnämnden
    ers 2015-01-01 − 2015-09-07
  • Delegationen för stiftelsen Jälla egendom
    ers 2012-04-26 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-08-29 − 2014-12-31
  • Uppsala kommun Sport- och rekreationsfastigheter AB
    suppl 2013-02-01 − 2014-12-31
  • Byggnadsnämnden
    led 1999-01-01 − 2010-12-31
  • Nytt kollektivtrafiksystem i Uppsala
    ers 1999-01-01 − 2002-10-31
  • Rasbo KDN
    ers 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Byggnadsnämnden
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Rasbo KDN
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Byggnadsnämnden
    led 1995-01-01 − 1995-12-31