Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Johan Pelling (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Valnämnden
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Valnämnden
    ers 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31