Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Inger Liljeberg Kjelsson (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Omsorgsnämnden
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Nämnden för hälsa och omsorg
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Nämnden för vuxna med funktionshinder
    ers 2011-01-01 − 2011-11-28