Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Hans Hård (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Namngivningsnämnden
    ers 2015-06-15 − 2018-12-31
  • Bror Hjorthstiftelsen
    v ordf 2013-02-25 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Namngivningsnämnden
    led 2008-12-15 − 2010-12-31
  • Namngivningsnämnden
    ers 2008-01-01 − 2008-12-15
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1999-01-01 − 2006-12-31
  • Fritids- och naturvårdsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Upplandsstiftelsen
    ers 2002-12-01 − 2006-12-31
  • Fritidsnämnden
    ers 2000-09-25 − 2002-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1997-03-25 − 1998-12-31