Coronaviruset och covid-19: Folkhälsomyndigheten har beslutat om skärpta nationella föreskrifter och allmänna råd för att förhindra smittspridningen. Läs mer om covid-19 och coronaviruset

Stäng

Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Barbro Möller (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Kommunala pensionärsrådet
    led 2013-01-01 − 2014-12-31
  • Nämnden för hälsa och omsorg
    led 2011-01-01 − 2014-05-26
  • Kommunala Handikapprådet
    ers 2011-03-31 − 2012-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Luthagens KDN
    ers 2000-01-31 − 2001-02-26