Förtroendevald

Anders E Eriksson (S)

Aktuella uppdrag

Anders E Eriksson har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Styrelsen Uppsala vård och omsorg
    led 2015-01-01 − 2016-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Öster
    ers 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2011-01-10 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Norr
    ers 2011-01-01 − 2012-01-02
  • Invandrarnämnden
    led 1996-01-01 − 1997-12-15
  • Invandrarnämnden
    led 1995-01-01 − 1995-12-31