Förtroendevald

Anders Åresten (L)

Aktuella uppdrag

Anders Åresten har inte några aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Räddningsnämnden
    led 2012-01-01 − 2013-05-27
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 1999-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2010-06-07 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Uppsala Räddnings- och skyddscenter AB
    led 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 1996-01-01 − 1998-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 1995-01-01 − 1995-12-31
  • Stiftelsen Wärmlands nations nya studenthem
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31