Kakor (cookies)

Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Thomas Olausson (V)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Gamla Uppsalabuss AB
    led 2005-04-25 − 2006-12-31
  • Gamla Uppsalabuss AB
    suppl 2003-01-01 − 2005-04-25
  • Gamla Uppsalabuss AB
    suppl 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Prebus AB
    suppl 1999-03-01 − 2002-12-31
  • Uppsala läns trafik AB
    suppl 1999-03-01 − 2002-12-31
  • Socialnämnden
    led 1996-09-30 − 1998-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1995-01-01 − 1997-12-31
  • Socialnämnden
    ers 1996-01-01 − 1996-09-30
  • Socialnämnden
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31