Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Kathrine Laurell (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Mälarens vattenvårdsförbund
    ombers 2019-01-28 − 2019-12-09
  • Mälarens vattenvårdsförbund
    ers 2019-01-28 − 2019-12-09
  • Mälarens vattenvårdsförbund
    ers 2017-11-07 − 2018-12-31
  • Miljö- och hälsoskyddsnämnden
    ers 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2014-03-31 − 2014-12-31
  • Stiftelsen Nykterhetsvännernas studenthem
    ers 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Norr
    led 2014-04-23 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Miljö- och hälsoskyddsnämnden
    ers 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2014-01-27 − 2014-10-14
  • Fritids- och naturvårdsnämnden
    led 2008-02-25 − 2011-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2009-06-08 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-29 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2009-08-27 − 2010-10-31
  • Fritids- och naturvårdsnämnden
    ers 2004-09-27 − 2008-02-25
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    ers 2003-01-01 − 2003-12-11