Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Christina Sääf (M)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Folkhälsorådet
    led 2004-11-01 − 2006-12-31
  • Barn- och ungdomsnämnden
    ers 2003-05-26 − 2006-12-31
  • Fritidsnämnden
    ers 2001-05-29 − 2002-12-31