Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Karolina Wigenfeldt (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Äldrenämnden
    ers 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Uppsala Ponnyklubb
    rev 2011-01-01 − 2014-12-31