Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Bertil Brunn (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Överförmyndarnämnden
    ordf 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Överförmyndarnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Nämnden för serveringstillstånd och lotterier
    led 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Nåntuna Ridklubb
    rev 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Överförmyndarnämnden
    v ordf 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    led 2003-12-15 − 2006-12-31
  • Stiftelsen Syskonen Erikssons i Kumla fond
    led 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    led 2003-01-01 − 2003-12-11
  • Danmarks KDN
    ordf 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Danmarks KDN
    led 1998-11-03 − 1998-12-31
  • Danmarks KDN
    led 1996-01-01 − 1998-02-11
  • Danmarks KDN
    led 1995-01-01 − 1995-12-31