Kakor (cookies)

Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Anette Wall (S)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Spårvägs AB Uppsala-Mälaren
    led 2001-02-27 − 2006-12-31
  • Gatu- och trafiknämnd
    led 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Miljövårdsrådet
    led 2004-03-25 − 2006-12-31
  • Hagunda KDN
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Spårvägs AB Uppsala-Mälaren
    suppl 1999-01-01 − 2001-02-26
  • Spårvägs AB Uppsala-Mälaren
    suppl 1996-12-16 − 1998-12-31
  • Teknisk beställarnämnd
    ers 1997-03-25 − 1997-08-25
  • Gatunämnden
    led 1995-01-01 − 1995-12-31