Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Anders Gustafsson (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Räddningsnämnden
    led 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Räddningsnämnden
    led 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    led 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Räddnings- och beredskapsnämnden
    ers 2004-12-13 − 2010-12-31
  • Nordvästra distriktsnämnden
    ers 2003-12-15 − 2004-12-13
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    ers 2003-01-01 − 2003-12-11
  • Vattholma KDN
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Vattholma KDN
    ers 1997-01-27 − 1998-12-31