Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Owe Andersson (KD)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2016-01-01 − 2019-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2015-01-01 − 2015-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2011-01-10 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Söder
    ers 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Folkhälsorådet
    led 2011-01-01 − 2012-12-31
  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna
    led 2003-01-27 − 2010-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2007-01-10 − 2010-12-31