Kakor (cookies)

Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Britt-Marie Gustavsson (M)

Aktuella uppdrag

  • Fanstafonden ersättare
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd ledamot
  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    led 2019-07-01 − 2023-06-30
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    led 2015-07-01 − 2019-06-30
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    ers 2015-01-01 − 2015-06-30
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Fanstafonden
    led 2013-10-28 − 2014-12-31
  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna
    led 2014-01-27 − 2014-12-31
  • Uppsala djurförsöksetiska nämnd
    suppl 2013-04-29 − 2014-12-31
  • Folkhälsorådet
    led 2011-01-01 − 2011-12-31
  • Byggnadsnämnden
    ers 2011-01-31 − 2011-12-31
  • Politisk ledning
    polsekr 2010-11-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31