Förtroendevald

Araxi Tadaros (MP)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Arbetsmarknadsnämnden
    ers 2015-01-01 − 2015-01-19
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31