Från och med 23 juli råder skärpt eldningsförbud i hela Uppsala län. Läs mer om eldning och eldningsförbud.

Stäng

Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Soraja Nadimpour (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Arbetsmarknadsnämnden
    ers 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Kulturnämnden
    ers 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Produktionsnämnden för sjävstyrande kommunala skolor
    ers 2011-01-01 − 2012-06-30