Förtroendevald

Thomas Tjäder (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • AB Uppsala Kommuns Industrihus
    ordf 2007-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Kommun Förvaltningsfastigheter AB
    ordf 2013-02-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Kommuns Industrihus Förvaltnings AB
    ordf 2011-02-28 − 2014-12-31
  • Uppsala Industrihus Cykeln AB
    ordf 2007-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Kommun Förvaltningsfastigheter AB
    ordf 2012-12-10 − 2013-01-31
  • Uppsala Kommuns Industrihus Förvaltnings AB
    ordf 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2006-11-01 − 2010-10-31
  • Uppsala Gasgenerator AB
    ombers-kf 2007-01-01 − 2008-10-27
  • Uppsala kommuns industrihus AB
    led 2006-01-30 − 2006-12-31
  • Uppsala kommuns industrihus AB
    suppl 2003-01-01 − 2006-03-16
  • Fyrishov AB
    suppl 1999-01-01 − 2002-12-31