Förtroendevald

Örjan Berglund (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Vatten och Avfall AB
    1:e v ordf 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Vatten och Avfall AB
    suppl 2008-06-10 − 2010-12-31
  • Fritids- och naturvårdsnämnden
    ers 2007-05-28 − 2010-03-29
  • Politisk ledning
    polsekr 2007-05-02 − 2010-03-25
  • VA- och avfallsnämnd
    ers 2007-01-01 − 2008-12-31
  • Politisk ledning
    polsekr 2002-11-01 − 2006-10-31