Förtroendevald

Hans Hård (S)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Bror Hjorthstiftelsen
    v ordf 2013-02-25 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Namngivningsnämnden
    led 2008-12-15 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Namngivningsnämnden
    ers 2008-01-01 − 2008-12-15
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1999-01-01 − 2006-12-31
  • Fritids- och naturvårdsnämnden
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Upplandsstiftelsen
    ers 2002-12-01 − 2006-12-31
  • Fritidsnämnden
    ers 2000-09-25 − 2002-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 1997-03-25 − 1998-12-31