Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Mats Åhlund (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Valberedningen
    ers 2020-01-01 − 2021-12-31
  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna
    led 2016-12-12 − 2018-12-31