Förtroendevald

Mats Hansén (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Äldrenämnden
    1:e v ordf 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunala pensionärsrådet
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2012-02-21 − 2014-10-14
  • Äldrenämnden
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Stiftelsen Nykterhetsvännernas studenthem
    led 2007-01-29 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2008-10-14 − 2010-10-31
  • Äldrenämnden
    ers 2003-01-01 − 2006-12-31
  • Upplandsstiftelsen
    ers 2002-12-01 − 2006-12-31
  • Vaksala KDN
    led 2001-03-27 − 2002-12-31
  • Upplandsstiftelsen
    ers 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Vaksala KDN
    ers 1999-01-01 − 2001-03-26