Förtroendevald

Kathrine Laurell (M)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2014-03-31 − 2014-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Norr
    led 2014-04-23 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Stiftelsen Nykterhetsvännernas studenthem
    ers 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Miljö- och hälsoskyddsnämnden
    ers 2012-01-01 − 2014-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2014-01-27 − 2014-10-14
  • fnn
    led 2008-02-25 − 2011-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    ers 2009-06-08 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-29 − 2010-12-31
  • Kommunfullmäktige
    ers 2009-08-27 − 2010-10-31
  • Fritids- och naturvårdsnämnden
    ers 2004-09-27 − 2008-02-25
  • Produktionsnämnden för teknik och service
    ers 2003-01-01 − 2003-12-11