Förtroendevald

Christina Sääf (M)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Barn- och ungdomsnämnden
    ers 2003-05-26 − 2006-12-31
  • Folkhälsorådet
    led 2004-11-01 − 2006-12-31
  • Fritidsnämnden
    ers 2001-05-29 − 2002-12-31