Kakor (cookies)

Vi använder kakor (cookies) för att uppsala.se ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att fortsätta ditt besök godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om hur vi använder kakor på uppsala.se
Förtroendevald

Berit Danielsson (C)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Socialnämnden för barn och unga Individutskott Öster
    ordf 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Kommittén för utdelning från donationsstiftelserna
    led 2007-09-24 − 2010-12-31
  • Socialnämnden för barn och unga
    led 2007-01-10 − 2010-12-31