Förtroendevald

Tomas Svegrell (M)

Aktuella uppdrag

  • Lurbo ridklubb Ridcenter revisor
  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2015-12-31
  • Lurbo ridklubb Ridcenter
    rev 2007-01-29 − 2014-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Styrelsen för vård och bildning
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Nämnden för serveringstillstånd och lotterier
    ers 2004-08-30 − 2006-12-31
  • Alsike Fastighets AB
    suppl 2003-01-01 − 2004-07-01
  • Arbetsmarknadsnämnden
    led 2003-07-01 − 2004-03-24
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    led 2003-01-01 − 2003-12-11
  • Alsike Fastighets AB
    suppl 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Gottsunda KDN
    led 2001-02-27 − 2002-12-31
  • Gottsunda KDN
    ers 1999-10-26 − 2001-02-26
  • Alsike Fastighets AB
    suppl 1996-02-26 − 1998-12-31
  • Alsike Fastighets AB
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31