Kakor på uppsala.se

Vi använder nödvändiga kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera.

Vi skulle vilja sätta lite fler kakor för olika funktioner som hjälper dig som användare.
Vi vill också sätta kakor för statistik så vi kan analysera och förbättra webbplatsen.
Du kan när du vill ändra dina inställningar.

Förtroendevald

Tomas Svegrell (M)

Aktuella uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt nämndeman

Tidigare uppdrag

  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2017-10-09 − 2019-12-31
  • Lurbo ridklubb Ridcenter
    rev 2015-01-01 − 2018-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2011-01-01 − 2015-12-31
  • Lurbo ridklubb Ridcenter
    rev 2007-01-29 − 2014-12-31
  • Styrelsen för vård och bildning
    led 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Uppsala Tingsrätt
    nämndeman 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Nämnden för serveringstillstånd och lotterier
    ers 2004-08-30 − 2006-12-31
  • Alsike Fastighets AB
    suppl 2003-01-01 − 2004-07-01
  • Arbetsmarknadsnämnden
    led 2003-07-01 − 2004-03-24
  • Produktionsnämnden för vård och bildning
    led 2003-01-01 − 2003-12-11
  • Alsike Fastighets AB
    suppl 1999-01-01 − 2002-12-31
  • Gottsunda KDN
    led 2001-02-27 − 2002-12-31
  • Gottsunda KDN
    ers 1999-10-26 − 2001-02-26
  • Alsike Fastighets AB
    suppl 1996-02-26 − 1998-12-31
  • Alsike Fastighets AB
    ers 1995-01-01 − 1995-12-31