Förtroendevald

Ulrika Frändén (L)

Aktuella uppdrag

Tidigare uppdrag

  • Fyrishov AB
    led 2011-01-01 − 2014-12-31
  • Fyrishov AB
    suppl 2007-01-01 − 2010-12-31
  • Fyrishov AB
    suppl 2004-04-24 − 2006-12-31
  • Sydvästra distriktsnämnden
    led 2003-01-01 − 2004-12-13